Nasz Inowłódz - Wieści Gminne - Forum

forum mieszkańców gminy Inowłódz --- www.naszinowlodz.pl ---


#1 2010-07-22 13:06:39

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Dni Gminy Inowłódz 2010

Czy ktoś widział PLAN imprezy???  Na pewno nie jest zachęcający do odwiedzenia Inowłodza.... w sobotę jak zwykle chłopaki pokopią w piłkę nożna i siatkową. A wieczorem dyskoteka pod chmurką  - ten sam co rok temu i na sylwestrze zespół "TAURUS" - aż do znudzenia będzie on chyba występować...

A w Niedziele to "Brzustowianki" i inne zespoły na ludowo, jakiś kabaret EWG, pokazy STRONG(men) ciekawe jakie znane osobistości będą, koncert WĘDROWNYCH GITAR i jakaś przytupówa z zespołem EFEKT!   Poprawcie się bo te Dni ..... z roku na rok są co raz gorsze!

http://www.naszinowlodz.pl/?p=1980 zachęcam do komentowania !


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#2 2010-07-22 13:48:37

 KitKat

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dni Gminy Inowłódz 2010

zacznę od tego że ten plan imprezy jest nieczytelny!!!
mam dobry wzrok (przynajmniej ja tak sadze ) a musiałam się zbliżyć do monitora, żeby przeczytać co jest napisane tymi żółtymi literkami na tle zdjęcia
albo powinni powiększyć ten plan albo zmienić kolory

Ja jakoś nic nie znalazłam dla siebie.. ale cóż pewnie i tak się pójdzie tylko po to żeby zobaczyć kto z kim przyszedł, kto się spił i takie tam inne wielkie atrakcje

Offline

 

#3 2010-07-25 16:20:03

 nkż

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dni Gminy Inowłódz 2010

To proste, gdy ludzie nic nie przeczytają w planie imprezy, bo jest słabo widoczny wtedy nie będą za wiele się zastanawiać o czym jest i czy warto iść, więc po prostu pójdą...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szefowe.pun.pl www.narutofungraforum.pun.pl www.cserwery.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.iceheart.pun.pl