Nasz Inowłódz - Wieści Gminne - Forum

forum mieszkańców gminy Inowłódz --- www.naszinowlodz.pl ---

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-07 20:20:26

ronni_pepperoni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Czego brakuje w Inowłodzu???

Witajcie!
Jestem tutaj zupełnie nowy... Od dwóch lat przyjeżdżam do Inowłodza, wszystko za sprawą żony, która pokazała mi to miejsce. Zakochałem się w miasteczku, okolicy, dolinie Pilicy! )) W wolnym czasie aktywnie spędzam tu czas i nie jeżdżę już nigdzie indziej!... niedawno podjąłem decyzję, że chcę się wyprowadzić z wielkomiejskiego warszawskiego zgiełku i mieszkać właśnie w Inowłodzu lub okolicach...

W związku z powyższym, mam do wszystkich ogromną prośbę - co Waszym zdaniem jest bardzo potrzebne miasteczku?
Nie ukrywam, że chcę zainwestować w coś co przyniesie miasteczku i jego mieszkańcom korzyść, przyczyni się do tego, że właśnie do nas będą przyjeżdżać ludzie na odpoczynek ale i nie tylko...

Z wielką ciekawością czekam na Wasze odpowiedzi, pomysły i sugestie...

pozdrawiam
ŁS

Offline

 

#2 2012-09-20 00:21:09

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Re: Czego brakuje w Inowłodzu???

Jeśli zależy Ci na spokoju to zamieszkaj w Inowłodzu (jeżeli uda Ci się jeszcze kupić kawałek wolnego terenu pod zabudowę, bo gmina od z handlowała większość terenu). W Inowłodzu brakuje wielu rzeczy... np. tego czego w Spale jest za dużo... jakiś nowych lokali - pubów itp., stok narciarski też by się przydał hehe, trasa rowerowa ze Spały,supermarketu z prawdziwego zdarzenia, prawdziwej siłowni czy klubu fitness, prawdziwego kąpieliska latem na Pilicy. Jest wiele rzeczy, o których mógłbym pisać...


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#3 2012-09-23 01:39:36

ronni_pepperoni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czego brakuje w Inowłodzu???

hmm... muszę przemyśleć te propozycje... a gdzie należałoby się udać w celu zorientowania się na temat wolnych lokali? planów urbanistycznych? do urzędu gminy???
W gminie coś pomogą? czy raczej jak intruza potraktują?

Offline

 

#4 2012-09-26 21:15:42

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Re: Czego brakuje w Inowłodzu???

Ogólnie to mało jest lokali (jak ogóle jakieś są) w Inowłodzu, z których coś może fajnego powstać.... większość to "ruina" lub "małe klitki". Może coś z lokali Gminnej Spółdzielni mieszczącej się obok restauracji TURYSTYCZA albo z klubu "STARA PIEKARNIA" udałoby się coś fajnego stworzyć. Można udać się do urzędu gminy.


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograa.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.mibm2007.pun.pl www.bipasha.pun.pl www.rolny89.pun.pl